•  

Kontakt

Jeśli poszukują Państwo doświadczonego chiropraktyka, fizjoterapeuty lub masażysty, specjalizującego się we wcześniej wymienionych zabiegach, zachęcam do kontaktu. Odpowiem wyczerpująco na wszystkie pytania z zakresu masaży leczniczych, a także z przyjemnością przybliżę Państwu tematykę terapii manualnej, kinesiotapingu czy baniek.

Pacjentom, którzy pierwszy raz korzystać będą z moich usług, po przeprowadzeniu wywiadu zaproponuję postępowanie terapeutyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Mile widziane Rtg, TK lub Rezonans Magnetyczny kręgosłupa czy stawów, szczególnie u osób z dużym bólem.
Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu www.rehabilitacjakrzeminskimikolow.pl oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Gabinet Chiropraktyki i Masażu Waldemar Krzemiński, Pszczyńska 25 43-190 Mikołów, udostępnionych przeze mnie danych osobowych na zasadach opisanych w Polityce prywatności dostępnej w Serwisie. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych oraz moje uprawnienia. Niniejsza zgoda może być wycofana w dowolnym czasie poprzez kontakt z Administratorem pod adresem waldemarkrzeminski@o2.pl, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych - Obowiązek Informacyjny

Godziny pracy i mapa dojazdu

Zabiegi wykonuję po wcześniejszym umówieniu się z pacjentem od godziny 9:00 w poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty e-mail.

Gabinet Chiropraktyki i Masażu Waldemar Krzemiński.
ul. Pszczyńska 25, 43-190 Mikołów
Tel.: 501 776 619
E-mail: waldemarkrzeminski@o2.pl